Hakkımızda

1997 yılında Düzce' de kurulan Hikmet Rent A Car sıradan bir çalışma zihniyeti yerine müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen bunun yanı sıra ilkelerinden asla taviz vermeyen şirket yapısı ile müşterilerinin gözünde hedeflediği yeri bulmuştur ve 2001 yılında Türkiye'nin her noktasına araç ve filo kiralar hale gelmiştir. Hikmet Rent A Car Düzce'de araç kiralama ve Turizm hizmetleri veren bir firmadır.

Düzce'de rent a car hizmeti sağlayan Hikmet Rent A Car 2008 yılında Bolu'da şubesini açmış ve Bolu oto kiralama hizmeti vermeye başlamıştır. Bolu araç kiralama konusunda filosunu sürekli yenileyip ve büyüterek Bolu'da rent a car konusunda tercih edilen firma haline gelmiştir. Günümüz dünyasının yaşam koşulları kiralamayı ihtiyaç haline getirmiştir.

Firmamız şirketlerin ve bireylerin her sınıf araç ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sürekli olarak 0 KM araçlar ile hizmet veren Hikmet Rent A Car kiraladığınız yere teslim veya bulunduğunuz yere teslim gibi değişik alternatifleri de size sunmaktadır. Bundan böyle sektördeki uzun yılların verdiği tecrübe ile düzce oto kiralama, filo kiralama, uzun dönem araç kiralama, hava alanı transfer, şöförlü araç kiralama, vip araç kiralama, araç temin etme gibi konularda en hızlı operasyonu yapma tecrübesine sahip olmuştur ve tecrübesini siz değerli müşterilerine yansıtmaktadır. Bundan sonrada kaliteli hizmet anlayışı ve en iyi yeni model araç filoları ile deneyimli personelleriyle siz müşterilerinin hizmetindedir.

Kiralama'da Hızlı Rezervasyon

Rezervasyonlarınızı web sitemiz üzerinden anında yapılabilir ve onay alabilirsiniz.

Merkezi Lokasyonlar

Düzce oto kiralama ve Bolu oto kiralama ile size en yakın merkezi lokasyonlarımızdan aracınızı teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlar

Her keseye uygun ekonomik araç kiralama fiyatlarımız ile kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.

Oto Kiralama'da 7/24 Destek

Düzcede ve Boluda kiralama ile ilgili 7 Gün 24 Saat dilediğiniz her an anında destek ve bilgi alabilirsiniz. Araçlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.